VERMA Jídelní stůl

  • Výrobci ELEMENTI
  • Kód výrobku: DTX
  • Dostupnost: Na skladě
  • 90 405Kč

  • Bez DPH 75 338Kč

Dostupné možnosti

Vyslechli jsme hlas zákazníků. Velký jídelní stůl s ohništěm se stal skutečností. Rozumíme, jak mnoho znamená setkat se a v jedné věci jsme se obzvlášť poučili. Musíme se setkávat častěji!

A kde se cítíme nejpohodlněji? Ano, kolem stolu, v dobré společnosti s dobrými přáteli. A tady zůstáváme. S teplem z krbového stolu můžete zůstat sedět, jak dlouho chcete ─ nebo jak dlouho chce hostitel....

My v Elementu jsme vyslechli jejich přání, abyste mohli shromáždit ještě více lidí kolem krbového stolu a vyvinuli jsme náš vlastní, exkluzivní jídelní stůl. Stolek je vyroben podle požadované desky stolu, dodáván se skleněným větrným štítem, plotnou na zakrytí hořáku, volitelným dekorem v hořáku a se zabudovanou skříňkou pro uložení plynové láhve.

Přejeme vám mnoho nezapomenutelných večerů u stolu, při dobrém jídle a něčem obzvlášť dobrém ve sklenici spolu s blízkými.


Při objednávce Vás budeme kontaktovat pro upřesnění podrobností o expedici a doručení.
Před objednávkou nás prosím kontaktujte pro více informací!


Dostupné stolní desky:


Basalt Gray

Blanco Carrara

Neolith vyrobený společností Scan Granitt v Norsku.
Neolith je high-tech materiál, který spojuje inovace s nejlepším designem. Výrobním postupem, takzvaným „spékáním kamene“ využívá novou technologii, která umožňuje vyrábět pracovní desky velmi vysoké kvality a ze 100% přírodních prvků. Nepoužívají se žádná pojiva.
Materiál je bezúdržbový, hygienický, tepelně odolný, odolný vůči poškrábání a UV záření. Vyroben je z přírodních recyklovaných materiálů. Toto je produkt, který spojuje vlastnosti, které od pracovní desky požadujete.


Vlastnosti:

Materiál:
Rám: Zinkovaná ocel / prášková barva
Stolová deska: Kámen Neolith
Rozměr: 2200/2700x1100x75mm
Výkon hořáku: 16kW


Obsah balení:

Fire glass 11,4kg balení (dekorační sklo do pahřeby)
Větrný štít z kaleného skla
Kryt hořáku v dekoru kamenné desky
Regulátor plynu a přívodní hadice
AAA baterie zapalování
Návod k obsluzePodobné výrobky

Tagy: Jídelní stůl

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.