LUNAR BOWL

  • Výrobci ELEMENTI
  • Kód výrobku: OFG101
  • Dostupnost: Na skladě
  • 39 975Kč

  • Bez DPH 33 313Kč

Unikátní kulatý design s povrchem z hlazeného betonu.

Designový terasový stůl LUNAR BOWL osazený ohništěm s výkonem reálného krbu a velkorysou stolní plochou kolem ohně. Tento stůl je designovou lahůdkou a bude srdcem a centrem vaší terasy, kde budete trávit váš čas spolu s blízkými. Stůl s plynovým ohništěm se snaží skloubit všechny výhody do jednoho celku. Dokáže nahradit nejen sálavý ohřívač, ale zároveň je to designový terasový stůl do exteriéru, který je připraven přehřát a rozzářit vnější prostor lusknutím prstů.

Stůl je dokonce možné zakoupením Sady k předělávce na zemní plyn připojit na rozvod plynu u Vás doma. V takové kombinaci už Vás nikdy nezaskočí prázdná plynová láhev a teplo bude po ruce 365 dní v roce bez potřeby jít do obchodu.

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GFRC (Glass fibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším povětrnostním podmínkám a samozřejmě plně certifikováno u nás doma a ve světě.


Vlastnosti:
Rozměry: Ø 107 x 40 cm
Váha: 57 kg
Typ plynu: Propan, Propan/Butan
Výkon: 13,2 kW
Láhev ve stole? Ne
Spotřeba: 800-900g/hodinu


Obsah balení:
Lávový kámen na překrytí topeniště
Ochranný textilní obal na překrytí stolu
Regulátor plynu
Přívodní hadice
AAA baterie zapalování
Návod k obsluze


Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do topeniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo
Vlastnosti
Model OFG101
Výkon 13,2 kW
Rozměry Ø 107 x 40 cm
Hmotnost 57 kg
Rozměry balení 113 x 113 x 69 cm
Hmotnosť balenia 69 kg

Podobné výrobky

Tagy: Betón

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.