Samostatné plynové ohniště

  • Výrobci ELEMENTI
  • Kód výrobku: BBK02
  • Dostupnost: Na skladě
  • 15 900Kč

  • Bez DPH 13 250Kč
Mate stůl nebo místo na terase, které byste chtěli změnit na plnohodnotný krb na plyn. Se samostatným plynovým ohništěm o od ELEMENTI vytvoříte příjemné prostředí s opravdu citelným tepelným zážitkem, který Vám prodlouží sezónu na obou jejích koncích. Tanec plamene ve večerních hodinách vám navíc vykouzlí úžasnou atmosféru, které se už nikdy nebudete chtít zbavit.

Vysoký a bezkonkurenční výkon 16KW se nezalekne žádného počasí a provedení z nerezavějící oceli je zárukou dlouhé životnosti.Piezoelektrická jiskra pro zapálení na jednu AAA baterii, která je v balení. Bezpečnostní ventil, který v případě potřeby dokáže odstavit přívod plynu. To vše je součástí samostatného plynového hořáku.
Navíc je hořák možné zakoupením sady na předělávku na zemní plyn posunout o level výše a ohniště využijete bez omezení a navíc ušetříte na ceně plynu.

V balení se nachází plynová hadice, regulátor plynu a kryt topeniště z nerezavějící oceli, který poslouží jako ochrana a navíc můžete použít plochu hořáku, jako součást stolu.

Vlastnosti:
Rozměry: 515 x 515mm
Výkon: 16KW

Obsah balení:
Samostatný hořák z nerezavějící oceli
Kryt hořáku z nerezavějící oceli
Plynová hadice s regulátorem
Návod k obsluze
AAA baterie

Podobné výrobky

Tagy: Dopňky a příslušenství

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.