Samostatné plynové ohniště BBK03

  • Výrobci ELEMENTI
  • Kód výrobku: BBK03
  • Dostupnost: Na skladě
  • 15 900Kč

  • Bez DPH 13 250Kč
Plynový hořák o výkonu 16 kw pro realizaci vašich vlastných ideí.

Máte stůl nebo místo na terase, které byste chtěli změnit na plnohodnotný krb na plyn? Se samostatným plynovým ohništěm od ELEMENTI vytvoříte příjemné prostředí s opravdu citelným tepelným zážitkem, který Vám prodlouží sezónu na obou jejích koncích. Tanec reálného plamene bez kouře a prskání ve večerních hodinách vám navíc vykouzlí úžasnou atmosféru, které se už nikdy nebudete chtít zbavit.
Vysoký a bezkonkurenční, plynule nastavitelný výkon 16KW se nezalekne žádného počasí a provedení hořáku z nerezavějící oceli je zárukou dlouhé životnosti. Piezoelektrická jiskra pro zapálení na jednu AAA baterii, která je v balení. Bezpečnostní ventil, který v případě potřeby dokáže odstavit přívod plynu. To vše je součástí samostatného plynového hořáku.

Navíc je hořák možné zakoupením sady na předělávku na zemní plyn posunout o level výše a ohniště využijete bez omezení a navíc ušetříte na ceně plynu.

V balení se nachází plynová hadice, regulátor plynu a kryt topeniště z nerezavějící oceli, který poslouží jako ochrana a navíc můžete použít plochu hořáku, jako součást stolu.

Vlastnosti:
Materiál: Nerezová ocel
Rozměry: 1048 x 286 mm
Výkon: 16KW

Obsah balení:
Samostatný hořák z nerezavějící oceli
Kryt hořáku z nerezavějící oceli
Plynová hadice s regulátorem
Návod k obsluze
AAA baterie

Podobné výrobky

Tagy: Samostatný plynový hořák, ohniště

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.