POMPEI POT

  • Výrobci MODENO
  • Kód výrobku: OFG609
  • Dostupnost: Na skladě
  • 19 575Kč

  • Bez DPH 16 313Kč
Elegantní a stylové terasové ohniště v dekoru antické vázy s krásnou historickou patinou a s výkonem reálného krbu. Svou velikostí se hodí do menších prostor, ale také jako samostatný ohřívač k sezení, který si hravě vezmete tam, kde právě teplo potřebujete.

Plynové ohništěm se snaží skloubit všechny výhody do jednoho celku. Dokáže nahradit nejen sálavý ohřívač, ale zároveň je to designový terasový doplněk do exteriéru, který je připraven přehřát a rozzářit vnější prostor lusknutím prstů.

Všechna naše ohniska a stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GFRC (Glassfibre Fiber Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším povětrnostním podmínkám a samozřejmě plně certifikováno u nás doma a ve světě


Vlastnosti:

Materiál:   Beton
Rozměry:   Ø59 x 66 cm
Váha:   33kg
Typ plynu:   Propan, Propan/Butan
Výkon:   12kW
Láhev v těle?   Ano (max 8kg / 50cm)
Spotřeba:   800-900g/hodinu

Obsah balení:

Lávový kámen do ohniště
Ochranný voděodolný obal pro překrytí ohniště
Regulátor plynu
Přívodní hadice
AAA baterie

Všechna naše ohniska a stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do ohništi, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo.
Vlastnosti
Výkon cca 12 kW
Rozměry Ø59 x 66 cm
Hmotnost 33 kg
Rozměry balení 68 x 68 x 75 cm
Hmotnosť balenia 38 kg

Podobné výrobky

Tagy: Ohniště

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.