LISMORE

  • Výrobci ELEMENTI
  • Kód výrobku: OFG128
  • Dostupnost: Na objednání
  • 41 625Kč

  • Bez DPH 34 688Kč

Moderní hranatý stůl – designově větší bratr se stolem Manhattan.

Stůl který dává vyniknout ohni v jeho centru a ve srovnání se stolem Manhattan zároveň nabízí štědrý o 10cm širší prostor pro odložení věcí kolem topeniště. Stůl s plynovým ohništěm se snaží skloubit všechny výhody do jednoho celku. Dokáže nahradit nejen sálavý ohřívač, ale zároveň je to designový terasový stůl do exteriéru, který je připraven přehřát a rozzářit vnější prostor lusknutím prstů.

Stůl je dokonce možné zakoupením Sady k předělávce na Zemní plyn připojit na rozvod plynu u Vás doma. V takové kombinaci už Vás nikdy nezaskočí prázdná plynová láhev a teplo bude po ruce 365 dní v roce bez potřeby jít do obchodu. Navíc ještě ušetříte na nižší ceně Směného plynu.

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GFRC (Glass fibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším povětrnostním podmínkám a samozřejmě plně certifikováno u nás doma a ve světě.


Vlastnosti:
Rozměry:  101 x 101 x 43 cm
Váha:  83 kg
Typ plynu:  Propan, Propan/Butan
Výkon:  13,2 kW
Láhev ve stole?  Ne
Spotřeba:  800 - 900 g / hodinu


Obsah balení:
Lávový kámen na překrytí topeniště
Ochranný obal na překrytí
Regulátor plynu
Přívodní hadice
AAA baterie zapalování
Návod k obsluze


Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do topeniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

Vlastnosti
Model OFMG128
Výkon 13,2 kW
Rozměry 101 x 101 x 43 cm
Hmotnost 83 kg
Rozměry balení 110 x 110 x 53 cm
Hmotnosť balenia 96 kg

Podobné výrobky

Tagy: Betón

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.