MONTE CARLO

  • Výrobci ELEMENTI
  • Kód výrobku: OFP416LG
  • Dostupnost: Na skladě
  • 48 755Kč

  • Bez DPH 40 629Kč

Nejnovější přírůstek do rodiny ELEMENTI, tentokrát s dodatkem PLUS. Jedná se o novou třídu stolu, s topným výkonem až 16kW, high end zpracováním a krytem topeniště v barvě stolu v balení!

Oheň od nepaměti spojoval lidi, vytvářel pocit bezpečí a soudržnosti. Tento věky ověřený koncept je přirozené přenést do moderní doby, kdy je terasa či zahrada místem určeným pro odpočinek, romantické posezení, posezení s přáteli nebo naopak jen tak se sám zahledět do ohně u sklenky vína a užívat si klid, vzduch a hřejivé teplo sálající z topeniště Elementi.

Stůl je dokonce možné zakoupením sady k předělávce na zemní plyn připojit na rozvod plynu u Vás doma. V takové kombinaci už Vás nikdy nezaskočí prázdná plynová láhev a teplo bude po ruce 365 dní v roce bez potřeby jít do obchodu.

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GFRC (Glass fibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším povětrnostním podmínkám a samozřejmě plně certifikováno u nás doma a ve světě.


Vlastnosti:
Materiál beton
Rozměry  152 x 81 x 35 cm
Váha  102 kg
Typ plynu   Propan, Propan/Butan
Výkon  16 kW
Láhev ve stole?  Ne
Spotřeba  1100 g/hodinu


Obsah balení:
Dekorační sklo pro překrytí topeniště
Ochranný textilní obal na překrytí stolu
Ochranný kryt topeniště v barvě stolu
Regulátor plynu
Přívodní hadice
AAA baterie zapalování
Návod k obsluze

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat dekoraci do topeniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo

Užitečné informace
Péče a čištění
Návod k obsluze
Instalace stoluVlastnosti
Model OFG416LG
Výkon 16 kW
Rozměry 152 x 81 x 35 cm
Hmotnost 102 kg
Rozměry balení 160 x 89 x 44 cm
Hmotnosť balenia 115 kg

Podobné výrobky

Tagy: Beton

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.