MANCHESTER

  • Výrobci ELEMENTI
  • Kód výrobku: OFG145
  • Dostupnost: Na skladě
  • 41 625Kč

  • Bez DPH 34 688Kč

Dokonalý design stolu v provedení dřevěného špalku - nebudete věřit že je z betonu.

Designový terasový stůl MANCHESTER osazený ohništěm s výkonem reálného krbu v designu dřevěného špalku pro romantické posezení. Tento stůl je designovou specialitou přímo z hor a bude srdcem a centrem vaší terasy, kde budete trávit Váš čas spolu s blízkými. Stůl s plynovým ohništěm se snaží skloubit všechny výhody do jednoho celku. Dokáže nahradit nejen sálavý ohřívač, ale zároveň je to designový terasový stůl do exteriéru, který je připraven přehřát a rozzářit vnější prostor lusknutím prstů.

Stůl je dokonce možné zakoupením sady k předělávce na zemní plyn připojit na rozvod plynu u Vás doma. V takové kombinaci už Vás nikdy nezaskočí prázdná plynová láhev a teplo bude po ruce 365 dní v roce bez potřeby jít do obchodu.

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GFRC (Glass fibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším povětrnostním podmínkám a samozřejmě plně certifikováno u nás doma a ve světě.


Vlastnosti:
Rozměry: Ø 100-104 x 43 cm

Váha: 55 kg
Typ plynu: Propan, Propan/Butan
Výkon: 13,2 kW
Plynová nádoba ve stolu? Ne
Spotřeba: 800 - 900 g/hodinu


Obsah balení:
Lávový kámen na překrytí topeniště
Ochranný textilní obal na překrytí stolu
Regulátor plynu
Přívodní hadice
AAA baterie zapalování
Návod k obsluze


Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do topeniště, připojit plynový regulátor k láhvi, osadit AAA bateerii do zapalování a vše je hotovoVlastnosti
Model OFG145
Výkon 13,2 kW
Rozměry 104 x 100 x 43 cm
Hmotnost 55 kg
Rozměry balení 106 x 102 x 49 cm
Hmotnosť balenia 66 Kg

Podobné výrobky

Tagy: Beton

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.