METROPOLIS

  • Výrobci ELEMENTI
  • Kód výrobku: OFG104
  • Dostupnost: Na skladě
  • 47 475Kč

  • Bez DPH 39 563Kč

Patří mezi nejoblíbenější stoly s integrovaným plynovým ohništěm. Nabízí největší plochu stolu z naší nabídky.

Provedení s ohništěm na straně Vám a Vašim přátelům nabídne teplo srovnatelné s reálným ohněm, navíc však máte bohatou stolní plochu připravenou pro pohoštění každé příležitosti. Stůl s plynovým ohništěm se snaží skloubit všechny výhody do jednoho celku. Dokáže nahradit nejen sálavý ohřívač, ale zároveň je to designový terasový stůl do exteriéru, který je připraven prohřát a rozzářit venkovní prostor se skvělou atmosférou lusknutím prstů. Precizní zpracování a dokonalý povrch definují ten nejvyšší standard ohřevu a atmosféry kterékoli terasy. Oddech, klid a zahození starostí je druhým jménem toho špičkového kusu nábytku. Je určen pro všechny, kdo chtějí to nejlepší z nejlepšího a nechtějí na své terase řešit žádné kompromisy.

Stůl je dokonce možné zakoupením Sady k předělávce na zemní plyn připojit na rozvod plynu u Vás doma. V takové kombinaci už Vás nikdy nezaskočí prázdná plynová láhev a teplo bude po ruce 365 dní v roce bez potřeby jít do obchodu.

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny, takzvaný GFRC (Glass fibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce pevný kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům. Je vytvořen tak, aby odolal i těm nejtěžším povětrnostním podmínkám a samozřejmě plně certifikováno u nás doma a ve světě.


Vlastnosti:
Rozměry 142 x 81 x 36 cm
Váha 69 kg
Typ plynu Propan, Propan/Butan
Výkon 13,2 kW
Láhev ve stole? Ne
Spotřeba 800 - 900 g/hodinu


Obsah balení:
Lávový kámen na překrytí topeniště
Ochranný textilní obal na překrytí stolu
Regulátor plynu
Přívodní hadice
AAA baterie zapalování
Návod k obsluze


Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do topeniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo


Vlastnosti
Model OFG104
Rozměry 142 x 81 x 35 cm
Hmotnost 69 kg
Rozměry balení 150 x 88 x 43 cm
Hmotnosť balenia 81 kg

Podobné výrobky

Tagy: Betón

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.