WESTPORT

  • Výrobci MODENO
  • Kód výrobku: OFG135
  • Dostupnost: Na skladě
  • 27 475Kč

  • Bez DPH 22 896Kč

Oheň od nepaměti spojoval lidi, vytvářel pocit bezpečí a soudržnosti. Tento věky ověřený koncept je přirozené přenést do moderní doby, kdy je terasa či zahrada místem určeným pro odpočinek, romantické posezení, posezení s přáteli nebo naopak jen tak se sám zahledět do ohně u sklenky vína a užívat si klid, vzduch a hřejivé teplo sálající z topeniště WESTPORT z kolekce MODENO.

Stůl s plynovým ohništěm se snaží sladit výhody trochu věcí do jednoho celku. Dokáže skvěle nahradit nejen standardní sálavý ohřívač, ale zároveň je to praktický designový stůl do exteriéru, který je připraven prohřát a rozzářit vnější prostor lusknutím prstů a navíc je to skvělý výrobník úžasné atmosféry bez kouře a sazí.

Všechny naše stoly jsou ručně vyrobeny z lehkého betonu vyztuženého skelnými vlákny (GFRC - Glass Fibre Reinforced Concrete). Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který se v exteriéru nepoškozuje a je odolný UV záření a povětrnostním vlivům.


Vlastnosti:

Materiál: Beton
Rozměry: 86 x 86 x 37 cm
Váha: 49 kg
Typ plynu: Propan, Propan/Butan
Výkon: 14,7 kW
Spotřeba: 1050 g/h
Plynová láhev: mimo stol


Obsah balení:

Lávový kámen na překrytí topeniště
Ochranný obal na překrytí stolu
Regulátor plynu
Přívodní hadice 3m
AAA baterie zapalování
Návod k použití

Všechny naše stoly se prodávají smontované, stačí vysypat lávový kámen do topeniště, připojit plynový regulátor k láhvi a vše je hotovo.Vlastnosti
Model OFG114
Výkon 14,7 kW
Rozměry 86 x 86 x 37 cm
Hmotnost 49 kg
Rozměry balení 98 x 98 x 47 cm
Hmotnosť balenia 65 kg

Podobné výrobky

Tagy: Beton

Vyzkoušejte ELEMENTI produkty s možností vrácení do 21 dnů od nákupu. Neváhejte nás kontaktovat.